Jauna iespēja klientiem – grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem!

Tildes Jumja komanda ikdienā strādā ar ļoti daudziem Latvijas uzņēmumiem – gan tiem, kuri kārto savu grāmatvedību paši, gan tiem, kuri grāmatvedības pakalpojumus sniedz citiem.

Tāpēc mēs lieliski zinām, ka liela daļa no jums sniedz grāmatvedības pakalpojumus trešajām pusēm, un mēs vēlamies veidot ciešāku sadarbību ar mūsu klientiem, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem: plānojam jaunas iespējas, lai uzlabotu viņu konkurētspēju, paaugstinātu darba efektivitāti un piedāvātu iespējas straujākai izaugsmei.

Jūnijs – īstais laiks pāriet uz Tildes Jumi Pro!

Grāmatvedības un uzņēmuma vadības mākoņrisinājums Tildes Jumis Pro klientiem tiek piedāvāts jau gandrīz trīs gadus un kļūst arvien populārāks. Tā ērtības un priekšrocības, arī finansiālos ieguvumus, ir atzinīgi novērtējuši vairāki simti klientu.

Tieši šobrīd daudzi no jums domā, vai pagarināt esošo abonementu vai tomēr dot priekšroku jaunākām tehnoloģijām un drošības sistēmām un izvēlēties Tildes Jumi Pro. Lai pieņemtu lēmumu, ir vērtīgi zināt visus argumentus, tādēļ apkopojām svarīgākos, ko ir minējuši mākoņpakalpojuma Tildes Jumis Pro lietotāji. 

Paldies par dalību e-seminārā!

Otrdien, 5.jūnijā norisinājās Tildes Jumis organizētais e-seminārs Jaunā UIN deklarācija, ko noklausījās vairāk nekā 1000 Tildes Jumja lietotāji.

Semināra lektore - Inga Pumpure, grāmatvede, finanšu un nodokļu uzskaites konsultante, Maģistra grāds finansēs, doktorante Daugavpils Universitātē, BPW Latvija Rīga prezidente.

E-seminārs bija pieejams bez maksas un tikai Tildes Jumis lietotājiem.

Paldies klientiem par dalību!

5 saprotami ieteikumi, kā ikvienai organizācijai iedzīvināt VDAR prasības

Līdz ar Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR jeb GDPR) stāšanos spēkā daudzos uzņēmumos regulas prasību iedzīvināšana tikai pa īstam sākusies. Lai palīdzētu konstatēt iespējamās nepilnības un novērst tās, Latvijā populārākās grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas Tildes Jumis speciālisti dalās piecās svarīgās atziņās, pie kurām nonākuši ieviešot regulas prasības savā uzņēmumā.

Pages