Ieskatieties: šobrīd aktuālākie klientu jautājumi

27.03.2020.

Šobrīd daudzi uzņēmumi un grāmatveži meklē iespējas strādāt no mājām, attālinātiPateicoties mākoņpakalpojumam Tildes Jumis Pro, to var realizēt ātri un ērti.  

Pēdējās dienās saņemam daudz jautājumu par šo risinājumu un pārejas iespējām, tāpēc esam apkopojuši visbiežākos no tiem un arī atbildes.  

Vai pārejot uz mākoņpakalpojumu Tildes Jumis Pro nāksies visu mācīties no jauna?  

Sistēma Tildes Jumis sastāv no divām daļāmservera vides, kurā glabājas visi ievadītie dati, un klienta vides, caur kuru notiek darbs ar sistēmu, datu ievadīšana. Pārejot uz mākoņpakalpojumu Tildes Jumis Pro, dati no datora vai lokālā datu servera tiek pārvietoti Tildes uzturētā mākonī, bet grāmatvaža darbs nemainās. Izmainās vienīgi veids, kā pieslēdzaties sistēmai. Pie iepriekš izmantotās funkcionalitātes mākoņpakalpojums nodrošina vēl papildus iespējas, t.sk., mobilā aplikācija vai Uzņēmuma vadība.  

Vai man būs nepieciešams visus datus ievadīt atkārtoti? 

Pārejot uz mākoņpakalpojumu Tildes Jumis Provisi dati saglabāsies un neko atkārtoti ievadīt nebūs nepieciešams. Ir tikai jāizveido esošās datu bāzes kopija un mākoņa kontā jāveido datu bāze no šīs kopijas.  

Cik ilgu laiku prasīs pāreja uz mākoni? Vai nepieciešams piesaistīt datorspeciālistu, lai to veiktu? 

Cik ilgs laiks būs nepieciešams pārejai uz mākoni, ir atkarīgs no lietotāju skaita, kuri strādās ar sistēmu, un datu bāzu skaita. Vienkāršākajā gadījumā to var veikt vien dažu minūšu laikāEsam sagatavojuši speciālas instrukcijas un izveidojām pašu procesu tik vienkāršu, ka to var veikt ikviens grāmatvedis. Neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar Tildes Jumis tehniskā atbalsta speciālistiem, kuri vienmēr palīdzēs.  

Kādas ir mākoņa izmaksas? 

Pamata piedāvājuma cena ir 25 EUR mēnesī +PVN. Tā iekļauj sevī vienas datu bāzes izvietošanu mākonī un divus vienlaicīgus lietotājus. Ja kādu no šiem parametriem nepieciešams palielināt, tad mēneša izmaksas var aprēķināt šeit.  

Tiem klientiem, kuriem jau ir aktīvs sistēmas Tildes Jumis abonements, tiek piemērotas atlaides, par kurām vairāk varat uzzināt, sazinoties ar mūsu speciālistiem. 


Dalies:
Atpakaļ