• Jauns izskats. Jaunas iespējas

  Ērtāk lietojams, ātrāks, izskatīgāks un viedāks — uzticams palīgs rakstīšanai un lasīšanai datorā.

  Samazini iespēju kļūdīties līdz minimumam, izmantojot pasaulē gudrāko latviešu valodas pareizrakstības un gramatikas pārbaudītāju. Tulko vārdus no/uz septiņām valodām, kā arī izmanto dokumentu automātisko tulkošanu angļu un krievu valodā. Lieto plašās sinonīmu, svešvārdu, terminu un enciklopēdisko uzziņu krātuves.

  Tildes Birojs darbojas ar šādām operētājsistēmām: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP.

  Pareizrakstības un gramatikas pārbaude: Microsoft Office, LibreOffice, OpenOffice.

  Tekstu tulkošana tieši no pārlūkprogrammas: Internet Explorer, Google Chrome un Mozilla Firefox.

 • Kļūdu labošana

  Uzlabotais Tildes Biroja korektors tavos tekstos pārbaudīs pareizrakstības, komatu un biežāk sastopamās stila kļūdas. Tev vairs nebūs jāuztraucas, nespējot izvēlēties, vai pareizi jāraksta “augstāk minētais” vai “iepriekš minētais”, — tavā vietā to atcerēsies Tildes Birojs.

 • Tulkošana

  Tildes Birojā vari lietot latviešu, angļu, vācu, franču, lietuviešu un igauņu valodas vārdnīcas atsevišķu vārdu un terminu tulkošanai.

  Iepazīsties arī ar pasaulē labāko automātisko tulku darbam ar latviešu valodu, kurš darbojas šādos valodu virzienos: latviešu–angļu–latviešu. Ar šo rīku vari iztulkot ne vien teikumu, bet arī uzreiz visu dokumentu.

 • Sinonīmi

  Vai atceries, ko latviešu valodas skolotāja mācīja par vārdu atkārtošanos blakus teikumos? Uzlabo latviešu valodu savos rakstu darbos un atrodi īstos vārdus, izmantojot Tildes Biroja papildināto sinonīmu krātuvi.

 • Enciklopēdijas

  Kā radies jēdziens 'Andalūzijas suns', kurā gadā dibināta grupa “100. debija” un no kā baidās tie, kas cieš no niktofobijas? Izmanto enciklopēdisko uzziņu krātuvi, lai pārbaudītu vai uzzinātu faktus, skaidrojumus, terminus un svešvārdus.

 • Veidnes

  Ērti pieejami un vienmēr pa rokai — dažādi paraugi, kas atvieglos lietišķo dokumentu noformēšanu. Nelauzi vairs galvu par to, kā rakstīt uzrunu, kurā malā likt datumu, kā noformulēt iesnieguma tekstu vai strukturēt savu CV.

 • Iegāde

  Tildes Biroju vari iegādāties Tildes e-veikalā vai pie mūsu sadarbības partneriem.

  Licence

  Licenci ir izdevīgi iegādāties, ja programmu lieto vairāk nekā 1 datorā, — šo iespēju visbiežāk izvēlas uzņēmumi. Licenci var arī nomāt uz laiku līdz trim gadiem.

  Ja vēl neesi Tildes Biroja lietotājs un vēlies to izmantot nekomerciāliem mērķiem, pareizā izvēle būs versija Tildes Birojs mājai, kuru vari iegādāties šeit.

  Ja vēlies lietot Tildes Biroju savā darbavietā (uzņēmumā vai iestādē), iegādājies Tildes Biroja licenci šeit vai arī pie mūsu sadarbības partneriem.

  Tildes Biroja instalācija ir pieejama šeit.

  Abonements

  Ja vēlies, vari iegādāties Tildes Biroja abonementu uz noteiktu laiku — 12 vai 24 mēnešiem. Pēc abonementa termiņa beigšanās vari to pagarināt. Tas ir izdevīgi, jo tikai aktīva abonementa īpašniekiem ir pieejamas tādas priekšrocības kā enciklopēdija un dokumentu automātiskā tulkošana, kā arī regulāri programmas atjauninājumi. Ja jau esi Tildes Biroja abonents, jaunā programmas versija tev pienākas bez maksas.

  Lai pagarinātu Tildes Biroja abonementu, atver datorā Tildes Biroja programmu, izvēlies sadaļu “Atjauninājumi”, pēc tam “Abonēšana” un izpildi tālākos norādījumus. Abonementu ir iespējams pagarināt arī pie mūsu sadarbības partneriem.

  Pirkt

  Tildes Birojs mājai

  Pirkt

  Tildes Birojs uzņēmumam

 • Lejupielāde

  Lejupielādē Tildes Biroju šeit un instalācijas laikā ievadi savu unikālo atslēgu. Atslēga ir burtu un skaitļu virkne, kuru pēc Tildes Biroja iegādes saņemsi e-pastā vai varēsi izlasīt uz licences.

  Lejupielādēt